WPC Matbaacılık; makina parkuruna son olarak 2 büyük yıldızı daha ekledi.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve yönetim olarak her zaman yeniliğe açık bir bakış açısına sahip olan WPC Matbaacılık; makine kadrosuna 8 büyük yıldızı daha transfer etti. Heidelberg'in 8 renkli 70x100 ofset baskı makinesı olan Speedmaster SX 102, yeni barkod okuma sistemli harmanlı poşetleme makinesı Cikam CMC 2000 ve Kolbus KM 600.c 21 ünite saatte 9000 amerikan ciltleme kapasitesi ile WPC, baskı ve baskı sonrası işlerinde oldukça yüksek bir ivme kazandı

Tüm dünyada, sektör devlerince kabul görmüş planlama ve yönetim sistemi ERP; artık WPC Matbaacılık tarafından da kullanılıyor.

Tüm dünyada, sektör devlerince kabul görmüş planlama ve yönetim sistemi ERP (Enterprise Resource Planning - Kurumsal Kaynak Yönetimi); artık WPC Matbaacılık tarafından da kullanılıyor. İşletmelerde üretim ve hizmet için gereken iş gücü, makine, malzeme gibi kaynakların verimli kullanılması için ortaya çıkarılmış bu sistem, WPC bünyesine ''WPC-ERP" ismiyle entegre ediliyor. WPC-ERP ile hem firmaya ait tüm veri ve işlemler online olarak bir araya getiriliyor, hem de tüm müşterilerinin işlerine ait bilgilere 7/24 ulaşabilmelerine olanak sunuluyor.

WPC Matbaacılık, WPC Online ile baskı transferi için kargo dönemini bitiriyor.

Yönetiminden üretimine, sevkiyatından müşteri ilişkilerine tüm departmanlarını internet üzerinden entegre eden WPC Matbaacılık; WPC Online ile baskı transferi için kargo dönemini de bitiriyor. Türkiye'de ilk Heidelberg renk yönetim sistemi ve sanal okeyle sistemi ile tüm müşterilerine şeffaf ve kişiye özel sanal bir bağla bağlanmış olan WPC, bu şekilde tasarım sonrası iş transferlerinin de hızlı ve sorunsuz gerçekleştirilebilmesini sağlıyor.

işimiz gücümüz

kağıt üstünde

Matbaa sektörüne adım attığımız ilk günden bugüne, tek amacımız var: Basılı malzemeleri en iyi kalitede ve en uygun koşullarla üretip, müşteri memnuniyetini sağlamak.

Baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası tüm işlemler için gerekli tüm özel birimleri bünyesinde barındırarak sektöründe "Entegre Hizmet Merkezi" haline gelen firmamız; teknoloji ve bilgi birikimi ile üstün nitelikli ürünlerin oluşumunu garanti ediyor. Geniş ürün yelpazesi ile ihtiyacınız olan baskı talebinizi, en iyi kalite ile en kısa sürede gerçek kılıyor.

Bilgiyi basıyor, gelecek kuşaklar için çoğaltıyoruz.

teknoloji zaman kazandırıyorsa güzeldir